TR EN

NMUK03W

NMUK03-AN %40 Ağaç, %60 PP 18 mm Maket Bıçağı

Her Kesimde Doğayı Kucaklayın: UTTIL'in Aura Natura Serisinden NMUK03-AN ile tanışın

UTTIL'in işlevselliği sürdürülebilirlikle harmanlama taahhüdünün merkezinde yer alan NMUK03-AN, öncü Aura Natura serimizin yeniden geliştirilen bir modeli olarak ortaya çıkıyor. Hem çevre bilincine sahip profesyoneller hem de seçici DIY meraklıları için üretilen bu alet, daha yeşil bir gezegene doğru önemli bir adımı işaret ediyor ve bir maket bıçağından beklentilerinizi yeniden tanımlıyor.

 

Benzersiz Sürdürülebilirlik

NMUK03-AN, UTTIL'in çevresel sorumluluk konusundaki yenilikçi yaklaşımının bir kanıtıdır. %40'ı ahşap liflerinden ve %60'ı geri dönüştürülmüş polipropilenden (PP) oluşan kompozit bir malzemeyi entegre ederek petrol bazlı plastiklere olan bağımlılığı önemli ölçüde azaltan bir maket bıçağı yarattık. Bu seçim, ahşap endüstrisinden arta kalanları onurlandırıyor ve potansiyel atığı bir sonraki el aletinizin temel bileşenine dönüştürüyor.

 

Dayanıklılık ve Verimlilik için Tasarlandı

Sürdürülebilir yapısının ötesinde, NMUK03-AN performanstan ödün vermez. Ahşap lifleri ve PP'nin benzersiz karışımı; bıçağın dayanıklı kılarken hassasiyeti ve kontrolü artıran rahat, doğal bir tutuş sağlar. Bu kompozit malzemenin gücü, şantiyelerden ev projelerine kadar çeşitli ortamlardaki kesme işlerinin zorlu taleplerini karşılar.

 

UTTIL Aura Natura: Gelecek İçin Üretildi

NMUK03-AN, UTTIL'in sürdürülebilir bir gelecek vizyonunu somutlaştırarak modern el aletlerinin pratikliğini Aura Natura serisinin çevresel ahlakıyla birleştiriyor. NMUK03-AN'yi seçerek, sadece bir maket bıçağı seçmiyorsunuz; işinizin her alanında sürdürülebilirliğin önemi hakkında bir beyanda bulunuyorsunuz.

Malzemeler
Otomatik KilitlemeOtomatik Kilitleme
Siyah Kaplama veya GalvanizeSiyah Kaplama veya Galvanize
18 mm Kır-At18 mm Kır-At
%40 Ağaç + %60 PP%40 Ağaç + %60 PP