TR EN

Hakkımızda

Elit Elektronik Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. 1993 yılında Yüksekkaldırım Karaköy'de kurularak gıda sektörü için MAP proses kontrol (Witt Gasetechnik) sistemleri, ticari mutfak ekipmanları imalatı ve ithalat/ihracatı ile faaliyetlerine başlamıştır. Mubea disk yaylar ithalatıyla da hırdavat sektörüne giren işletmemiz; hırdavat sektörünün artan taleplerini karşılamak amacıyla 2013 yılında şirket merkezini Başakşehir'de bulunan İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'ne taşımış ve üretim tesisini kurmuştur. Sürdürülebilir bir kalite anlayışı ile gelişen üretimimizde kalafat (silikon) tabancaları ile el aletleri sınıfında maket bıçakları tasarlıyor ve üretiyoruz. Elit Elektronik gelişen teknolojiler, yeni talepler ve üretim kapasitesi doğrultusunda ürün yelpazesini genişletmeyi sürdürmektedir.

maket-bicagi-hakkimizda

Elit Elektronik 2022 / 3.Çeyrek'te "UTTIL" ile kendi ürün ve kalite anlayışını temsil eden el aletleri markasını oluşturdu. Endüstrinin sürdürülebilir uygulamaları ile tasarım yeteneklerini kaynaştıran "UTTIL" bu sayede; çevreye duyarlı, temiz, işini doğru ve güvenli yapan el aletleri üretmeye odaklanmıştır. Yüksek kaliteli bir ürün sunmaktan öte, gelecek nesiller için de örnek teşkil edebilmek misyonunun bir parçasıdır.

Elit Elektronik, yurt içi ve Avrupa pazarının yanı sıra dünya çapında da çok sayıda ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. ISO belgelendirme programları ile kalite standartlarını şekillendiririken altyapı gerekliliklerini de yerine getirmektedir.