TR EN
  • uttil marka maket bicaklari
  • uttil marka uc adet maket bicagi
  • uttil marka maket bicagi cesitleri


markamiz-hakkinda

Elit Elektronik Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.; çanak yay ve rondela satışı, gıda üretim kalite kontrol sistemleri, endüstriyel mutfak ekipman parçaları ve hırdavat ürünlerinin ithalat, ihracat ve imalatı konularında İstanbul Başakşehir’de hizmet vermektedir.


  • ergonomic-economic-utility-knife
  • uttil marka ergonomik maket bicaklari


silikon-tabancalari

Maket Bıçağı Üreticisi 

Üretim kapasitemiz ve tedarik sistemimiz sayesinde sektörümüzde Maket Bıçakları için son derece rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.

Entegre lojistik altyapımız sayesinde hammadde, yarı mamul ve nihai ürüne kadar geniş stok yelpazemiz ile üretim süreçlerimizi en verimli şekilde planlamaktayız. Bu sayede müşterilerimizin maket bıçağı ihtiyaçlarını mümkün olan en kısa sürede karşılamaktayız.

Gelecek Nesli Eğitmek: El Aletleri ve Sürdürülebilir Uygulamalar
Gelecek Nesli Eğitmek: El Aletleri ve Sürdürülebilir Uygulamalar

Dijital teknolojinin sıklıkla ön plana çıktığı ve hızla gelişen dünyamızda, genç nesle sürdürülebilir uygulamalar ve el aletleri kullanımı hakkında bilgi vermek giderek daha fazla önem kazanıyor.

Daha Fazla
Sürdürülebilir Atölye
Sürdürülebilir Atölye Çalışmaları: Çevre Dostu Bir Çalışma Alanı Nasıl Oluşturulur?

Kullandığınız aletler ve çalışma alanınızın düzeniyle ilgili bilinçli seçimler yapmak ekolojik ayak izinizi önemli ölçüde etkileyebilir.

Daha Fazla
Uttil PAUK06 ve PRUK06
PAUK06 ve PRUK06 ile el aletleri standartlarının yeniden keşfi

Bu blog, UTTIL PAUK06 ve PRUK06 maket bıçağı (falçata) modellerinin benzersiz yönlerini ve neden hızla çeşitli disiplinlerdeki alet çantalarının olmazsa olmazları haline geldiklerini inceliyor.

Daha Fazla